Хмільничанин Роман Кашпур з протезом боронить Україну від окупантів

Хмільничанин Роман Кашпур з протезом боронить Україну від окупантів

Герой з Хмільника Роман Кашпур розповів про те, як зустрів війну та боронить Україну, - повідомляють Життєві обрії з посиланням на Суспільне Вінниця.

Роман Кашпур у 2016 році  добровольцем пішов боронити Батьківщину. Через рік підписав контракт зі ЗСУ. 2019-го отримав поранення — поблизу Марʼянки наступив на протипіхотну міну. У результаті втратив частину ноги.

Через 9 місяців після втрати кінцівки Роман вирішив взяти участь у “Іграх героїв”. Два роки поспіль перемагав. 2020-го в категорії профі — кросфіт, 2021-го — кросфіт та підтягування.

24 лютого родину Кашпурів застало у Харкові. Добу Роман із сім`ю добиралися до Хмільника. А потім він одразу пішов на війну. Дружина Юля каже, що навіть не намагалася зупинити чоловіка. І те, що він на протезі не аргумент.

“Ти просто розумієш, що ти маєш бути там. По-іншому ніяк. Тому стримувати Рому було безглуздо”, — розповіла Юлія Кашпур.

До Харкова Роман повернувся 1 березня. Повернувся на непристосованому протезі. На ньому і провоював півроку.

"Купальний протез годиться для ходьби, купання. В ньому бігати і виконувати роботи неможливо", говорить Роман.

На Харківщині стояв на обороні Салтівки. Там кожен день, кожен вихід закарбувався на все життя.

“Був вихід в сіру зону. Там не один я такий на протезі. Наше завдання було виявити ворожий танк, який постійно обстрілював Салтівку, і знешкодити”, — каже оборонець Роман.

Додому Роман заїхав на кілька днів. Нарешті змінив протез. За кілька днів знову на Харківщину до бойових побратимів. Залишитися вдома, каже, не може.

“Потрібно памʼятати, що Україна до цього часу існує, живе, бореться, завдяки людському потенціалу. Це єдине, що призведе до перемоги”, — каже Роман Кашпур.

Патріотами Юля та Роман виховують і своїх синів. Їм жити в мирній і щасливій Україні, каже Роман, тож мають любити і готові боронити її від ворогів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

ГЕРОЙ З ХМІЛЬНИКА РОМАН КАШПУР ПРОТЯГНУВ ЛІТАК ТА ВСТАНОВИВ РЕКОРД УКРАЇНИ(ВІДЕО)

 

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини