![Лікарку з Хмільника нагородили почесною відзнакою за "Заслуги перед Вінниччиною"](/system/posts/covers/000/003/005/home/%D0%B1.jpg?1707084138)
Лікарка з Хмільника Антоніна Михайлівна Побережна нагороджена пам'ятною відзнакою за "Заслуги перед Вінниччиною", - повідомляють Життєві обрії.
Антоніна Михайлівна Побережна – лікарка загальної практики сімейної медицини амбулаторії №2 Хмільницького центру первинної медико-санітарної допомоги.
За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утворення Вінницької області нагороджена пам'ятною відзнакою за "Заслуги перед Вінниччиною".
Окрім лікарки з Хмільника нагороду отримають ще 7 жителів області:
Бичок Анатолій Іванович – Літинський селищний голова;
Гвяздовський Юрій Вікторович – інженер-електронник тролейбусного депо Вінницької транспортної компанії;
Годований Євген Федорович – історик, кандидат історичних наук, поет, краєзнавець, смт Крижопіль;
Зайцева Валентина Григорівна – виконувач обов’язків генерального директора Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України;
Кладько Сергій Васильович – заступник начальника мінометної застави прикордонної комендатури швидкого реагування 24 прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Могилів-Подільський район;
Клименко Галина Олексіївна – лікар-офтальмолог Турбівської селищної лікарні;
Синявський Ігор Вікторович – оператор відділення обліку мобілізаційної роботи другого відділу (м.Ямпіль) Могилів-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старший солдат, м.Ямпіль.
Кандидатури на нагородження були обрані шляхом таємного голосування на засіданні Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною», а також погодженні постійною комісією обласної Ради з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики.
За інформацією Вінницької обласної ради
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ХМІЛЬНИКУ ЗАПРАЦЮВАЛО ДЕРЖАВНЕ РАДІО. ВМИКАЙ І СЛУХАЙ!
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)