![Микола Філонов: Громади та мешканці Хмільницького району можуть отримати кошти на розвиток та благоустрій](/system/posts/covers/000/006/264/home/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B5_%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE_%D0%A4%D1%96%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg?1715692624)
Голова Благодійного фонду «Український Альянс» Микола Філонов став одним з ініціаторів проведення у Вінницькій області нового соціального проєкту: конкурсу з благоустрою «Твори добро», у рамках якого комунальні заклади та установи, місцеві ради, громадські організації та ініціативні групи мешканців Вінниччини можуть отримати по 100 тисяч гривень для реалізації проєктів благоустрою у межах ОТГ.
Загальний бюджет конкурсу становить понад 3 млн грн, - повідомляє видання "Новини Вінниці"
Основні напрямки:
- Зовнішнє впорядкування вулиць, площ, набережних і житлових кварталів, місць відпочинку громадян;
- Впорядкування колодязів загального користування, освітлення, озеленення, обводнення тощо;
- Збереження історико-культурної та духовної спадщини;
- Розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів;
- Заходи екологічного спрямування.
- Інші ефективні ініціативи.
Презентація програми відбулася 11 травня у Вінниці. «Твори добро» реалізується громадським об’єднанням «Ми – Вінничани», за підтримки Благодійного фонду «МХП-Громаді», народних депутатів Лариси Білозір, Миколи Кучера, Геннадія Вацака та учасників і партнерів об’єднання: Олександра Домбровського, Сергія Кудлаєнка, голови благодійного фонду «Український Альянс» Миколи Філонова.
«Наші пріоритети незмінні – максимальна допомога фронту і ЗСУ, але ми продовжуємо надавати підтримку і допомогу родинам військових, освітянам, медикам, навчальним закладам, а також сприяємо у вирішенні актуальних проблем територіальних громад. Напрямки нашої роботи – це не тільки про наближення Перемоги, а й про відбудову України. Тож у рамках цього проєкту громади можуть отримати по 100 тис. грн грантової допомоги на розвиток і благоустрій», – зазначив Микола Філонов.
«Ті проєкти, які сьогодні реалізує громадський сектор і благодійні організації у Вінницькій області, я вас запевняю, не реалізуються у жодному регіоні України. Тому ми охоче поділимося досвідом роботи у цій сфері й з іншими областями, щоб вони з максимальною ефективністю координували діяльність місцевого самоврядування, громадського сектору і соціально відповідального бізнесу для вирішення нагальних проблем територіальних громад, особливо тих, які найбільше постраждали від дій російських окупантів», – наголосив очільник Фонду «Український Альянс».
Пріоритетними напрямками підтримки є проєкти у сфері зовнішнього благоустрою вулиць, площ, набережних і житлових кварталів, місць відпочинку громадян, впорядкування криниць загального користування, освітлення, озеленення та обводнення, збереження історико-культурної та духовної спадщини, розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів, заходи екологічного спрямування. Але можуть подаватися й інші ініціативи подібних напрямків.
З огляду на те, що уже надійшло понад 50 конкурсних заявок, термін прийому проектних пропозицій було продовжено до 15 червня, тож усі бажаючі можуть це зробити на сайті ГО «Ми – Вінничани»
Переможці будуть оголошені до 25 червня.
Пропозиція діє на основі співфінансування. Комунальні заклади і установи мають забезпечити 25% фінансування від вартості проекту, громадські об’єднання – 10%, ініціативні групи громадян – 5%.
Бажаючі взяти участь у конкурсі можуть ознайомитися з його деталями та залишити заявку на сайті ГО «Ми – Вінничани», або на відповідних сторінках у соціальних мережах.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)