![На Вінниччині юні футболісти змагались за "Кубок єднання - 2022"](/system/posts/covers/000/003/962/home/1_%281%29.jpg?1707084857)
12 команд вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Вінниччини взяли участь у турнірі з малого футболу на «Кубок єднання - 2022», який організували Вінницька обласна та районна асоціації футболу за підтримки Петра Юрчишина – народного депутата України, - повідомляють Життєві обрії.
Турнір став продовженням минулорічних всеукраїнських змагань, які цьогоріч влаштували для команд у трьох вікових групах з Вінниці та Вінницького району, Могилів-Подільського, Бершаді, Липовця.
Матчі турніру відбулись на стадіоні СК «НИВА» у Вінниці. За їх результатами, команда ДЮСШ м.Могилів - Подільський повторила минулорічний успіх, виборовши першість у двох вікових групах: 2015/2016 р.н. та 2012/2013 р.н. Як повідомив тренер команди Євгеній Шпаркий, сьогодні вихованці ДЮСШ з Могилів-Подільського навчаються у футбольній академії, мають контракти з клубами Закарпаття, Польщі та беруть участь у міжнародних змаганнях.
Команди турніру показали гарні здібності та сильні спортивні таланти, тож за рішенням генерального спонсора змагань Петра Юрчишина - жоден юний футболіст не залишився без відзнаки. Організатори переконані, в такий важкий час, потрібно особливо підтримати дітей, адже майбутнє країни - за молоддю.
Усі дитячі спортивні колективи отримали Кубки та Грамоти за призові 1-3 місця, Кубки «За волю до перемоги», медалі турніру, відзначено 15 кращих гравців Грамотами і призами, кожній команді подарували шкіряний футбольний м’яч.
Церемонію нагородження провели Ігор Гатауллін – очільник Вінницької обласної Асоціації футболу, Олександр Мельник - керівник Асоціації футболу Вінницького району, а також помічники народного депутата, волонтери.
«Для наших дітей – це чемпіонат цілого футбольного світу і море позитивних емоцій! Чудові призи, нагороди, кубки, відзнаки кращим гравцям і в цілому, вся організація заходу виявила дбайливе ставлення до дітей. Такі змагання мають велике значення для розвитку юнацького спорту, адже один турнір – це майже місяць наполегливих тренувань. Дякуємо за можливість участі у корисному й потрібному спортивному заході», - прокоментував Олег Облогін, тренер ФК Війтівці Бершадської ТГ Вінниччини, команди-переможця у старшій віковій групі 2010/2011р.н.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ВНАСЛІДОК ВЧОРАШНЬОЇ НЕГОДИ НА ВІННИЧЧИНІ НА АВТІВКУ ВПАЛО ДЕРЕВО, ВОДІЙ ЗАГИНУВ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)