На Вінниччині почали будувати міжнародний міст

На Вінниччині почали будувати міжнародний міст

На україно-молдовському кордоні розпочато спорудження Ямпільського мосту, - повідомляють Життєві обрії.

Про це інформує Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов на своїй сторінці у Facebook.

«Підрядна організація починає зводити мостовий перехід через ріку Дністер поблизу Ямполя. Переправа стане довгоочікуваною альтернативою паромній переправі на прикордонному переході «Ямпіль – Косеуць», котра давно не відповідає вимогам часу і реальним потребам жителів держав. Новий міст через Дністер стане ключовим об’єктом транспортного коридору Київ – Кишинів, котрий стане найкоротшим шляхом з центрального регіону України до країн Центральної та Південно-Східної Європи в обхід невизнаної Придністровської республіки», - зауважив очільник область.

Будівництво Ямпільського мосту здійснюється за моделлю «design-build». Це означає, що підрядна організація Група Компаній "Автострада" займається і проєктуванням, і будівництвом. Рішення передбачають найсучасніші методи та технології виконання робіт. Насамперед у частині спорудження майже 700-метрової естакади через Дністер.

Що відбувається на будівельному майданчику?

Роботи на об’єкті ведуться у цілодобовому режимі. Вже пробурено та забетоновано 12 паль, які будуть фундаментом майбутніх опор мосту (на одну опору потрібно 15 паль). Буріння проводиться за допомогою спеціалізованого устаткування, яке може працювати з найскладнішими ґрунтами. Йдеться про дві новітні потужні бурові установки Bauer із глибиною буріння до 50 метрів.

Також на території будівництва завершено монтаж заводу бетонних виробів, виробнича потужність якого сягає 113 м³ на годину. Завод задовольнятиме першочергові потреби у якісному бетоні на етапі ведення бурових робіт та надалі гарантуватиме безперебійну роботу на об’єкті упродовж всього року. Наразі проводяться пускові налагоджувальні роботи.

Підрядник активно концентрує на будівельному майданчику металеві конструкції та супутні матеріали. Так, виготовили вже понад 2500 тонн прогонових будов.

Яким буде міст?

Довжина споруди сягне 1409 метрів, а максимальна висота опор (їх буде 24) – 50 метрів, це на десять метрів вище стандартного 12-поверхового будинку.

Також передбачено спорудження сучасного спільного пункту пропуску.

Під'їздом до нього з української сторони стане автошлях Т-02-02 Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань. З іншої сторони він примкне до молдавської траси М2 Кишинів – Сорока.

«Чому будуємо? Наразі транспортний зв’язок між Україною і Молдовою через річку Дністер в області забезпечується мостом, який розміщений у зоні пункту пропуску «Могилів-Подільський – Отач» та мостом в на пункті пропуску «Бронниця - Унгурь», на якому дозволена маса транспортних засобів не перевищує 3,5 тонни, а на прикордонному переході «Ямпіль – Косеуць» працює лише паромна переправа, однак вона давно не відповідає вимогам часу і реальним потребам жителів держав. Фактично весь транспортний потік проходить через міжнародний пункт пропуску «Могилів-Подільський – Отач»- резюмував Сергій Борзов.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

УКРАЇНА ЗДОБУЛА ПЕРШУ МЕДАЛЬ НА ЗИМОВІЙ ОЛІМПІАДІ У ПЕКІНІ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини