путін оголосив часткову мобілізацію. Призвуть 300 тисяч резервістів

путін оголосив часткову мобілізацію. Призвуть 300 тисяч резервістів

Диктатор путін оголосив часткову мобілізацію в росії та пригрозив ядерним ударом, - повідомляють Життєві обрії.

«Призову на військову службу підпадають лише ті громадяни, які перебувають у запасі і насамперед ті, хто проходив службу в лавах збройних сил, має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід», - заявив очільник кремля.

путін у ході звернення знову погрожував країнам Заходу застосуванням ядерної зброї, додавши, що «це не блеф». За його словами, країни Заходу нібито підштовхують Україну до перенесення військових дій на територію Росії.

У виступі путін сказав про загрозу «політичного, економічного, культурного суверенітету» саме росії, про «ядерний шантаж»», про «можливість і допустимість застосування проти РФ зброї масової поразки - ядерної зброї».

«Тим хто дозволяє собі такі висловлювання, хочу нагадати, що наша країна також має у своєму розпорядженні різні системи поразки і за окремими компонентами більш сучасними, ніж у країн НАТО. При загрозі своєї територіальної цілісності росія використовує всі наявні кошти, це не блеф», - заявив він.

російський президент запевнив, що росія підтримає «рішення громадян» на псевдореферендумах у захоплених регіонах України.

«росія не може віддати близьких їй людей на розтерзання ката і не відгукнутися на їх прагнення визначати свою долю. росія підтримає рішення, яке ухвалять жителі Донбасу, Запорізької та Херсонської областей», - заявив диктатор.

міністр оборони рф шойгу заявив, що «під час часткової мобілізації буде покликано загалом 300 тисяч резервістів», що строковики та студенти нібито не підпадуть під мобілізацію.

«У росії величезний мобілізаційний ресурс, майже 25 млн осіб, частковій мобілізації підлягають трохи більше ніж 1%», - стверджує глава міноборони рф.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

"THE TIMES" ВИСМІЯЛА ПУТІНА ЗА ЙОГО ЗЛОЧИНИ В УКРАЇНІ 

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

 

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини