Рідні Владислава Українця обуренні тим, що в Хмільнику не буде новорічної ялинки

Рідні Владислава Українця обуренні тим, що в Хмільнику не буде новорічної ялинки

Сьогодні міський голова Микола Юрчишин зустрівся із мамою та дружиною Героя України (посмертно) лейтенанта Владислава Українця - Валентиною Петрівною та Катериною Андріївною, - повідомляють Життєві обрії.

Рідні Владислава Українця висловили своє обурення тим, що в місті не буде новорічної ялинки, бо так за рейтингом загальної більшості показали результати опитування в соціальних мережах, - зазначають на сайті Хмільницької міської ради.

«Кожна мама і тато бажають своїм дітям найкраще. У нашого малюка це перший Новий рік. Хіба б хотів би мій чоловік Владислав, щоб наш маленький Андрійко не побачив ялинки, не відчув подих різдвяних свят, не посміхнувся нам від приємних емоцій?! Ми вважаємо, що ялинку треба ставити в місті, щоб діти, незважаючи ні на що, мали свято й раділи йому. Мій чоловік стояв за Україну, щоб усі діти мали майбутнє», - сказала, не стримуючи сліз дружина Героя України Катерина Андріївна.

Валентина Петрівна, від імені родини, висловила пропозицію про перейменування вулиці 1-го Травня на вулицю Українця Владислава.

Міський голова підтримав родину добрим словом та подякував жінкам за небайдужість до справ у громаді.

«Я зроблю все, що буде в межах своїх повноважень, аби ваша думка була почута, аби кожна дитина відчула повноту щастя у своїй родині, особливо на новорічні свята», - запевнив міський голова на завершення розмови.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВРУЧИВ ОРДЕН «ЗОЛОТА ЗІРКА» РІДНИМ ЛЕЙТЕНАНТА ВЛАДИСЛАВА УКРАЇНЦЯ З ХМІЛЬНИКА

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

 

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини