![Рідні Владислава Українця обуренні тим, що в Хмільнику не буде новорічної ялинки](/system/posts/covers/000/004/481/home/DSC_0077_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?1707085291)
Сьогодні міський голова Микола Юрчишин зустрівся із мамою та дружиною Героя України (посмертно) лейтенанта Владислава Українця - Валентиною Петрівною та Катериною Андріївною, - повідомляють Життєві обрії.
Рідні Владислава Українця висловили своє обурення тим, що в місті не буде новорічної ялинки, бо так за рейтингом загальної більшості показали результати опитування в соціальних мережах, - зазначають на сайті Хмільницької міської ради.
«Кожна мама і тато бажають своїм дітям найкраще. У нашого малюка це перший Новий рік. Хіба б хотів би мій чоловік Владислав, щоб наш маленький Андрійко не побачив ялинки, не відчув подих різдвяних свят, не посміхнувся нам від приємних емоцій?! Ми вважаємо, що ялинку треба ставити в місті, щоб діти, незважаючи ні на що, мали свято й раділи йому. Мій чоловік стояв за Україну, щоб усі діти мали майбутнє», - сказала, не стримуючи сліз дружина Героя України Катерина Андріївна.
Валентина Петрівна, від імені родини, висловила пропозицію про перейменування вулиці 1-го Травня на вулицю Українця Владислава.
Міський голова підтримав родину добрим словом та подякував жінкам за небайдужість до справ у громаді.
«Я зроблю все, що буде в межах своїх повноважень, аби ваша думка була почута, аби кожна дитина відчула повноту щастя у своїй родині, особливо на новорічні свята», - запевнив міський голова на завершення розмови.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)