![Роману Кашпуру та Нелі Рибак присвоїли звання "Почесний громадянин Хмільника"](/system/posts/covers/000/006/119/home/%D0%9D%D0%B5%D0%BB%D1%8F_%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0.jpg?1711723660)
Сьогодні на позачерговій сесії Хмільницької міської ради депутатами було ухвалено рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмільника»:
Кашпуру Роману Олександровичу, добровольцю, учаснику АТО/ООС, ветерану російсько-української війни, рекордсмену, який установив Національний рекорд України, учаснику міжнародних марафонів.
Рибак Нелі Євгеніївні, колекціонерці та засновниці музею «Черевичок» у місті Хмільнику. Це унікальний музей, бо його колекція є найбільшою у Європі і єдиною в Україні. Для курортного Хмільника такий музей є справжньою родзинкою, додає місту туристичної привабливості та неповторності.
Імена почесних громадян будуть внесені до памʼятної Книги. Їм будуть вручені відповідні атрибути.
Колектив редакції вітає Романа Олександровича та Нелю Євгеніївну - багаторазових героїв наших публікацій з заслуженим званням "Почесний громадянин міста Хмільника".
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)