російський генерал спецназу, який координував ворожі ДРГ на сході України родом з Вінниччини

 російський генерал спецназу, який координував ворожі ДРГ на сході України родом з Вінниччини

Служба безпеки встановила особу одного з керівників розвідки повітряно-десантних військ рф, який бере активну участь у бойових діях проти Сил оборони на сході України. Ним виявився російський генерал спецназу, який народився на Вінниччині.

Перебуваючи у складі окупаційного угруповання, він організовує підготовку та координує діяльність російських диверсійно-розвідувальних груп на Донецькому напрямку.

Під його керівництвом ворожі ДРГ намагаються прориватися через лінію фронту для проведення диверсій проти українських військ та об’єктів критичної інфраструктури.

Встановлено, що зловмисником є «герой росії», генерал-майор зс рф із позивним «Сторож», який ще у 2014 році був «відряджений» до складу терористичної організації «днр».

Там він займався формуванням та бойовою підготовкою груп російського спецназу для проведення розвідувально-підривної діяльності проти Сил антитерористичної операції. Для цього використовував свої спеціальні навички та досвід бойових дій на північному кавказі.

Саме він командував ворожими ДРГ під час захоплення Слов’янська угрупованням «Стрєлкова» і їхніми подальшими діями проти українських військ.

На початку повномасштабного вторгнення зловмисник отримав завдання з москви організувати діяльність диверсійних груп, до яких увійшли підрозділи ВДВ рф та учасники терористичних угруповань «днр».

На підставі зібраних доказів, слідчі Служби безпеки повідомили російському генералу про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) Кримінального кодексу України.

Тривають комплексні заході для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Розслідування проводили співробітники СБУ Вінницької області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Пресслужба СБУ у Вінницькій області

 

   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

НА ВІННИЧИННІ СБУ ВИКРИЛИ МИТРОПОЛИТА УПЦ МП, ЯКИЙ РОЗПАЛЮВАВ РЕЛІГІЙНУ ВОРОЖНЕЧУ

ХМІЛЬНИЧАНИН В "ОДНОКЛАСНИКАХ" ЗВЕЛИЧУВАВ РОСІЙСЬКУ АРМІЮ ТА ПОШИРЮВАВ "КРЕМЛІВСЬКУ" ПРОПАГАНДУ

 

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини