Що приготували вам зірки: гороскоп на тиждень

Що приготували вам зірки: гороскоп на тиждень

Що приготували вам зірки на тиждень та який ваш сприятливий день (25 липня - 31 липня).

ОВЕН (21.03-20.04).

Потрiбно дiлитися досвiдом i знаннями, повертайте борги та завершуйте рiшення особистих проблем. В усiх справах проявляйте обачнiсть i шляхетнiсть. Ви зможете повною мiрою задiяти всi зв'язки, але необхiдна наполегливiсть для подолання труднощiв. Вашi старання на роботi принесуть велику вiддачу, а iнiцiатива не залишиться непомiченою. Сприятливий день - вiвторок, несприятливий - понедiлок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Якщо вам вдасться пересилити лiнь i впоратися з поганим настроєм, розумiння того, що вашу роботу за вас однаково нiхто не зробить, буде не бiльш нiж одним зi стимулiв до роботи. Будьте впевненi: ваша працьовитiсть не пропаде дарма. Навпаки, керівництво його оцiнить у повнiй мiрi. Сприятливий день - середа, несприятливий - вiвторок.

БЛИЗНЯТА (22.05-21.06).

Є шанс, що удача посмiхнеться вам, також можливий i закономiрний злiт у кар'єрi. Не вiдволiкайтеся, робiть свою справу - i надайте iншим займатися своїми питаннями. Зараз необхiдно працювати на найближче майбутнє. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - субота.

РАК (22.06-23.07).

Початок тижня досить оптимiстичний. Бiльше часу придiляйте близьким людям. Намагайтеся стримувати свої емоцiї та зберiгати внутрішню рiвновагу, тодi ви швидко владнаєте поточні питання i дрiбні справи. Вихiднi краще провести вдома. Сприятливий день - понедiлок, несприятливий - четвер.

ЛЕВ (24.07-23.08).

Можливо, ви просунетеся по кар'єрних сходах. Хтось вам сильно нашкодить, порушивши всi вашi плани. Намагайтеся не мститися: адже уже наприкiнцi тижня ви можете домогтися прихильностi керівництва i розширити сферу своєї дiяльностi. Вихiднi пройдуть у напруженiй боротьбi з побутовими проблемами. Сприятливi днi - четвер i п'ятниця, несприятливий день - недiля.

ДIВА (24.08-23.09).

Вам пiд силу вирiшити не тiльки свої завдання, але й деякi проблеми навколишнiх. Завзятiсть у досягненнi мети приведе до гарних наслiдкiв. Тримайте пiд контролем свої почуття, не давайте виходу агресiї. Вихiднi проведiть у вузькому колi друзiв. Сприятливий день - понедiлок, несприятливий - середа.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Чим би ви не займалися, не забувайте про друзiв - вони, можливо, потребують не тiльки вашої уваги, але цiлком конкретної допомоги. Не варто робити щось через силу - однаково не вийде. Краще й не братися, якщо займатися чимось жахливо не хочеться. Сприятливими будуть вiвторок i субота, невдалим днем може виявитися п'ятниця.

СКОРПIОН (24.10-22.11).

Бажано обмежити зайву активнiсть. Суєта може послужити погану службу й негативно позначиться на вашому авторитетi. Якщо ви не впевненi у своїх дiях, краще не поспiшайте: ця передбачливiсть дозволить уникнути багатьох проблем надалi. Не пiддавайтеся на провокацiї - i тодi вам не доведеться шкодувати про вчинки. У вихiднi веселiться вiд душi. Сприятливий день - четвер, несприятливий - вiвторок.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Намагайтеся нiкуди не спiзнюватися, виконувати свої обiцянки та не говорити зайвого. Не пiддавайтеся спокусi критикувати колег. Не упустiть перспективнi угоди. Вашi конструктивнi пропозицiї керівництво оцiнить  достойно. У вихiднi можуть вiдбутися приємнi змiни у вiдносинах iз близькими людьми. Сприятливий день - четвер, несприятливий - п'ятниця.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01).

Можлива досить лоскiтлива ситуацiя на роботi, яка поставить вас у скрутне становище. Бажано не сперечатися i не конфлiктувати з керівництвом. Наприкiнцi тижня фортуна особливо буде прихильна до просування по кар'єрних сходах. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий - середа.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02).

Смiливо можете розширювати сферу свого впливу в будь-якій цiкавiй вам областi. Але уникайте робити те, чого вам робити категорично не хочеться. Не слiд зайво турбуватися через подiї, що вiдбуваються, все складеться добре. У вихiднi є ймовiрнiсть несподiваних подiй. Сприятливий день - вiвторок, несприятливий - середа.

РИБИ (20.02-20.03).

Ви поступово вирiшите практично всi справи, що нагромадилися. Всi сюрпризи, приємнi й не дуже, будуть в основному пов'язанi з роботою. Вам необхiдно заспокоїтися i зосередитися на найважливiшому. Особливу увагу треба придiлити дiтям. У вихiднi постарайтеся уникати емоцiйних сплескiв. Сприятливi днi - понедiлок i п'ятниця, несприятливий день - вiвторок.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

У БУДИНКУ РОСІЯНИНА ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВІННИЧЧИНИ ЗНАЙШЛИ БОЄПРИПАСИ ТА НАБОЇ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини