Що приготували вам зірки на тиждень

Що приготували вам зірки на тиждень

Що приготували вам зірки на тиждень та який ваш сприятливий день (31 січня - 6 лютого).

ОВЕН (21.03-20.04).

У вас з'явиться можливість швидко розібратися з виникаючими складними ситуаціями. Але намагайтеся плавно ввійти в робочий ритм, не варто хапатися за все одразу. Наступає надзвичайно вдалий період: для вас практично не буде перешкод для досягнення будь-якої мети. Так що ставте перед собою великі завдання. У вихідні вас порадують зустрічі з друзями. Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Зараз у вас може виникнути потреба будувати своє життя заново, зруйнувавши те, що набридло й заважає. Однак виникаючі ідеї не слід негайно втілювати, ви повинні спочатку все добре осмислити й продумати наслідки. Майбутнє поки має досить розмиті обриси, що не може не викликати у вас певну розгубленість. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

БЛИЗНЯТА (22.05-21.06).

Тиждень повний приємних подій, активності, несподіваних зустрічей і сприятливих обставин. Зросте ваш авторитет і зарплата. Ви зможете зараз просто гори згорнути. Причому від вас не буде потрібно особливих зусиль. Ваше заповітне бажання може здійснитися, тільки не заважайте долі. Близьким людям захочеться допомогти вам у досягненні мети. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

РАК (22.06-23.07).

Не зупиняйтеся на досягнутому, сміливо підкорюйте чергову вершину. Хтось поруч із вами здатний легко вийти з рівноваги, не давайте йому цього приводу. У вас вийде укласти вигідний договір, досягти компромісу у спірних питаннях. Буде шанс блискуче продемонструвати свої вміння та навички у професійній сфері. У вихідні бажання змін може підштовхнути вас до рішучих дій. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

ЛЕВ (24.07-23.08).

Добре б налаштуватися на активне спілкування, це принесе вам успіх і підвищить ваш престиж. На вас навалять сніжною грудою дрібні незначні справи. Займіться  діловими переговорами, оформленням і підписанням паперів. У вихідні можливий деякий спад настрою, не піддавайтеся зневірі, інакше можете відчути себе зовсім без сил. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

ДІВА (24.08-23.09).

Робота, на щастя, не зажадає багато уваги. Там усе йде за планом. Вас можуть відвідати особливо цікаві ідеї. Ідеальний період для того, щоб зайнятися особистим життям. У вихідні ви відчуєте себе спокійно та впевнено. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - середа.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Смуга везіння та удач триває, вам вистачить сил і енергії для реалізації планів і ідей. Вам доведеться переконувати скептично настроєних опонентів. Ваші пропозиції будуть почуті та схвалені керівництвом. Вихідні ж можуть виявитися самими напруженими та важкими днями, вони зажадають терпіння і максимальної зосередженості. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

СКОРПІОН (24.10-22.11).

У вас з'явиться можливість одержати роботу мрії. Або ж вам піднімуть зарплату. І, вже точно, ви будете коштовним працівником в очах керівництва. При бажанні й зосередженості на головних питаннях, ви можете досягти високих результатів і реалізувати все намічене. У вихідні незапланована зустріч відкриє перед вами нові перспективи й обрії. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Дійте не кваплячись, наполегливо просуваючись до поставленої мети. Вам не варто особливо переживати за інших, не звалюйте на плечі чужі турботи, у кожного свої проблеми й способи їх рішення. Іноді самим розумним буде не діяти, а спостерігати й аналізувати. Після досить метушливого тижня варто добре відпочити в законні вихідні дні. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер. 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01).

Зосередьтеся на роботі, це вам просто необхідно, щоб уникнути критичних зауважень і неприємностей. Можливо, у деяких питаннях ви припуститеся помилки, даремно це заперечувати, треба виправити. Намагайтеся бути терплячіше до незначних недоліків навколишніх. Друзі допоможуть впоратися з деякими проблемами. Обережніше з бажаннями в особистому житті, вони загрожують здійснитися. Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

Настав час зайнятися відновленням іміджу, ви повинні виглядати на усі сто. Вам доведеться приймати важливі рішення та пожинати їхні плоди. Співробітництво з партнерами поступово налагоджується. У вихідні будьте особливо уважні до дітей і рідних, стримуйте приступи дратівливості. І дозвольте собі маленькі слабкості. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

РИБИ (20.02-20.03).

Спробуйте уникати конфліктів з колегами й друзями. Не потрібно наполягати на своєму на шкоду іншим. Вам можуть запропонувати цікаву роботу. Присвятіть час облаштуванню свого будинку. Приділіть своїм дітям достатньо уваги і подбайте про них, вони потребують вашої мудрої поради. Проявляйте щедрість, а не дріб'язковість. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день - четвер. 

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

НА ВІННИЧЧИНІ ПІДЛІТОК НАМАГАВСЯ ВЧИНИТИ САМОГУБСТВО (ВІДЕО)

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

 

 

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини