Що приготували вам зірки на тиждень

Що приготували вам зірки на тиждень

Що приготували вам зірки на тиждень та який ваш сприятливий день (14 лютого - 20 лютого).

ОВЕН (21.03-20.04).

Тиждень досить нестабільний і напружений, але не забувайте про свою інтуїцію, вона допоможе вам уникнути обману. Ваші проекти можуть виявитися незатребуваними, але це не привід для розпачу. Обережніше з угодами, особливо якщо їх пропонують нові партнери. Ризик у найближчі дні вам протипоказаний. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - п'ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Вам доведеться покликати на допомогу свою мудрість і терпіння, вам потрібно зробити велику роботу над помилками. Можливо, вам захочеться перетворитися в невидимку, щоб не звертати на себе увагу. Будьте уважні при спілкуванні з колегами, тому що будь-яке необережне слово може обернутися проти вас. Вихідні занурять вас із головою у вирішення особистих проблем. Спробуйте все-таки влаштувати зустріч із друзями. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - четвер.

БЛИЗНЯТА (22.05-21.06).

Настає час приємних і радісних подій. Ваше життя зараз змінюється на краще, ви відкинете сумніви й сміливо підете вперед - до своєї мети. Кохана людина вас підтримає й приємно здивує. Ви ще раз переконаєтеся, що все робите правильно. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

РАК (22.06-23.07).

У вас з'явиться реальний шанс здійснити свої задуми. Єдиним ворогом, який загрожує перешкодити, буде ваша ж власна метушливість. Усе, або майже усе, ви зможете реалізувати, якщо будете діяти послідовно й логічно. Вихідні можуть бути особливо насиченими й напруженими, але енергії та сил у вас хоч відбавляй. Сприятливий день - середа, несприятливий день - субота.

ЛЕВ (24.07-23.08).

Не перевантажуйте себе роботою. Не беріть на себе чужі завдання і проекти. Намагайтеся управляти своїм емоційним станом, щоб він не став руйнівним для навколишніх. Зараз час для підведення певних підсумків і вирішення старих проблем, а не для початку чогось нового. У вихідні вам необхідно повноцінно відпочити. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - п'ятниця.

ДІВА (24.08-23.09).

Вам необхідно зупинитися й задуматися, чи правильний вибір ви зробили. У професійних справах імовірні різкі зміни, однак це не особливо вплине на результат. Можливо, якщо ви проявите зацікавленість і активність, з'явиться дуже перспективний проект, але необхідно продумати дрібниці і ретельно зважити фінансові наслідки. У вихідні до вас може повернутися ваше колишнє кохання. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - середа.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Не варто поспішати з вирішенням проблем. Деякі з них можуть зникнути й самі, нема чого даремно напружуватися. Удалий момент для того, щоб побалакати відверто зі своїм обранцем. Можливо, ви зрозумієте, що у вас різні цілі. У вихідні творчі ідеї будуть сипатися немов з рогу достатку. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - п'ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11).

Ви зможете з легкістю подолати практично всі труднощі, що виникають на вашому шляху. Якщо гори не згорнете, то хоча б зрушите з місця. Зараз або ніколи. Слушна мить для зміни роботи й місця проживання, постановки нових завдань. У вихідні ви здатні вирішити давно турбуючі вас питання і досягти успіху. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Намагайтеся в будь-якому оточенні зберігати спокій. Не потурайте своїм і чужим слабкостям. Відносини з надійними партнерами покращаться і обернуться помітними зрушеннями в діловому і особистому житті. Будуть удалими поїздки і відрядження. У вихідні спробуйте забути про справи й провести час в приємній компанії, можна відправитися за місто. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01).

Ви важлива частина мозаїки. Ваша участь у подіях цього тижня може здатися незначною, але, насправді, буде визначальною. Від вас будуть потрібні відповідальність і здатність тримати ситуацію під контролем. Вихідні варто присвятити родині. Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

Життя повне несподіванок. Вас будуть оточувати або таємниці, або плітки. На них не варто звертати увагу. Просто робіть свою справу. Але не беріть на себе нездійсненні зобов'язання, інакше складно буде виплутуватися з ситуації. У вихідні намагайтеся не перестаратися з емоційними виплесками. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - субота.

РИБИ (20.02-20.03).

Займайтеся тільки необхідними справами, а все інше спробуйте пересунути на майбутнє. Якщо ж від якихось невідкладних справ все-таки не позбутися, намагайтеся вирішити їх у першу чергу. До вихідних нагромаджена втома загрожує нагадати про себе. Тому, найкращим для вас варіантом буде виїхати хоча б на декілька днів. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день - середа.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

14 ЛЮТОГО. ЩО ВІДЗНАЧАЮТЬ У ЦЕЙ ДЕНЬ ТА ПРИКМЕТИ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

 

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини