Що таке органічна косметика, чим вона корисна і де її придбати у Хмільнику

Що таке органічна косметика, чим вона корисна і де її придбати у Хмільнику

Що таке органічна косметика, у чому її переваги, чим вона корисна і де її можна прибати у Хмільнику читайте у матерілі.

Що таке органічна косметика?

Багато косметичних брендів, орієнтованих на масового користувача, прагнуть зробити продукти максимально бюджетними. Для цього вони використовують хімічні добрива, що прискорюють зростання рослин, тестують продукцію на тваринах, використовують сировину низької якості. Такий підхід має кілька недоліків. По-перше, він шкодить довкіллю і часто буває сумнівним з етичної точки зору. По-друге, економія на сировині знижує якість та ефективність косметики.

Альтернативою масовим виробникам є органічні бренди. Термін «органічна косметика» означає, що продукція виготовлена ​​переважно з натуральних компонентів, вирощених без використання мінеральних добрив, отрутохімікатів та інших речовин, що шкодять довкіллю. У продуктах із позначкою "organic" не використовуються синтетичні ароматизатори та барвники. Така продукція не тестується на тваринах і за рідкісними винятками не містить продуктів тваринного походження. Виробники органічної косметики позначають на упаковці повний список інгредієнтів та вказують орган, що сертифікує.

Важливий момент: натуральна косметика – не означає органічна. Натуральними називають засоби, які виготовлені із натуральних інгредієнтів. Деякі натуральні інгредієнти можуть бути корисні для шкіри та волосся, але видобуватись не надто гуманним шляхом, як, наприклад, тваринні жири.

Чим корисна органічна косметика?

Органічна косметика має кілька вагомих переваг:

  • корисність;
  • екологічність;
  • етичність.

Головна особливість органічної косметики - дбайливе ставлення до довкілля. У її складі немає речовин, які негативно впливають на екологічну обстановку. Як правило, упаковка таких продуктів біорозкладається або виготовляється з пластику, що переробляється.

Органічні склади часто показують більш високу ефективність у порівнянні зі звичайними засобами. Це пов'язано з тим, що органічна продукція складається з натуральних компонентів рослинного походження.

Продукція з позначкою "organic" зазвичай не містить продуктів тваринного походження, таких як желатин або молочна сироватка. Вона не тестується на тваринах, натомість виробники використовують більш сучасні тести in vitro, комп'ютерне моделювання та перевірку продукції на добровольцях. Тому органічні засоби підходять вегетаріанцям, веганам та всім, кому небайдужа доля тварин.

Тепер ви знаєте що таке органічна косметика і чим вона корисна. А придбати таку косметику можна у Хмільнику за адресою: проспект Свободи, 14 Г. 

Підписуйтесь на телеграм канал Gazetahm.org
%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини