Сім'я з Хмільниччини перемогла на обласних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

24 квітня у Вінниці відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім`ї. Фінал проходив у Вінницькому парку Дружби народів.  На обласному конкурсі Хмільниччину представляла сім’я Табуленків з с. Порик, яка стала переможцями цього ж конкурс на районному рівні і була удостоєна брати участь у фіналі.

Ідея участі сім’ї Табуленків у таких змаганнях виникла у вчителя з фізкультури їхнього сина Максима.

-Одного разу до мене зателефонував вчитель з фізкультури Микола Іванович Іванцов і запропонував позмагатись у такому сімейному конкурсі. Звісно ж порадившись із сім’єю ми вирішили спробувати і як бачимо не даремно, - розповідає тато Михайло Табуленко.

В обласному етапі прийняли участь 5 сімей переможців з різних районів Вінниччини. Склад команди був не змінний – тато, мама та дитина (хлопчик чи дівчинка). Змагання проходили  у 4 різних естафетах, а саме: картопля, човниковий біг, флурбол та комбінована естафета з гондолою.

Фінальний етап обласної першості проходив у впертій і напруженій боротьбі. Всі команди були добре підготовлені, як інтелектуально, так і фізично. Учасники проявили спритність, витривалість і кмітливість.

- Змагатись у Вінниці вже було трішки важче ніж у Хмільнику та завдяки нашому наставнику Миколі Івановичу Іванцову, який нас тренерував і давав правильні настанови, ми змогли дійти до фіналу і перемогти, - розповідає мама Марія Табуленко.

За підсумками результатів усіх видів програми фестивалю почесне перше місце найспортивнішої родини здобула сім’я Табуленків: тато – Михайло, мама – Марія та син - Максим. Їхня злагодженість і командна праця принесла їм омріяну перемогу.

Призери змагань були нагороджені кубками і медалями та всі учасники отримали грамоти за участь, м'ячі і сувеніри.