Споживання електроенергії зростає, всі області отримали ліміти – "Укренерго"

Споживання електроенергії зростає, всі області отримали ліміти – "Укренерго"

Станом на 11:00 9 січня в Україні, через зниження температури та збільшення споживання промисловістю і бізнесом а також із початком робочого тижня, зросло споживання електроенергії, - повідомляють Життєві обрії з посиланням на "Укренерго".

У зв'язку з цим для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України доведені ліміти споживання, які діють з 4:00 до 24:00, підкреслили в держкомпанії.

Перевищення лімітів призводить до застосування аварійних обмежень.

"Залишається складною ситуація з електропостачанням у прифронтових регіонах на сході та півдні через значні пошкодження електромереж під час бойових дій. Крім цього, вночі росіяни обстріляли один з об’єктів генерації на півдні країни.

Наразі енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, серед яких і найпотужніша Запорізька АЕС", - додали в "Укренерго".

Зазначається, що "Укренерго", виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога.

Компанія закликає розумно споживати електроенергію, користуватися енергоємними приладами почергово. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень.

За інформацією Економічної правди.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

МАШЗАВОД У ХМІЛЬНИКУ ПРОДАДУТЬ НА АУКЦІОНІ

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини