![Сто хмільничан здали кров для порятунку воїнів, які захищають волю і незалежність України](/system/posts/covers/000/006/179/home/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2024-04-16_13-01-00-144.jpg?1713331924)
16 квітня в Центральній лікарні у Хмільнику відбувся День донора і хмільничани знову стали причетними до порятунку життів воїнів, які захищають волю і незалежність України, - повідомляє Хмільницька міська рада.
Сьогодні у закладі охорони здоров'я вишикувалася черга охочих здати кров для потреб військових і цивільних. До донації крові допустили 100 громадян. Це люди різних професій: працівники «Хмільникводоканал», Хмільницького управління експлуатації газового господарства Вінницької філії "Газмережі", Хмільницького міськрайонного суду, особовий склад військової частини, педагогічні працівники закладів освіти, структурні підрозділи Хмільницької міської ради - Управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради, Управління "ЦНАП" Хмільницької міської ради, Служба у справах дітей Хмільницької міської ради.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)