![У Хмільнику перейменували ще три вулиці та два провулки](/system/posts/covers/000/006/133/home/%D1%85%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA.jpg?1712046458)
У Хмільнику продовжується процес декомунізації та відродження української історичної пам'яті. 29 березня на позачерговій міської ради було прийнято рішення про перейменування ще трьох вулиць та двох провулків міста Хмільника, - повідомляє Хмільницька міська рада.
Згідно прийнятого рішення вулиця Чайковського буде називатися - вулиця Коновалюка Федора, іменем українського живописця, 1-й та 2-й провулки Чайковського перейменовано на 1-й та 2-й провулки Коновалюка Федора.
Вулицю Висоцького перейменовано на вулицю Павличка Дмитра, українського поета, перекладача, літературного критика, публіциста, Героя України
Вулицю Сиротюка на вулицю Клодницького Володимира, українського православного священика, громадського і церковного діяча, письменника-мемуариста, сотника Української Галицької Армії, життєпис якого пов'язаний із Хмільником.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)