![У Хмільнику планують будівництво багатоквартирного будинку для переселенців та молодих спеціалістів](/system/posts/covers/000/005/529/home/%D1%8E%D1%80%D1%80.jpg?1707086246)
На даний час у Хмільнику 20 відсотків населення складають переселенці. З початку повномасштабного вторгнення місто прийняло майже 12000 людей, понад 6000 з них і досі залишаються у громаді, - повідомляють Життєві обрії.
Днями міський голова Микола Юрчишин провів робочу зустріч із проектним менеджером Міжнародної організації з міграції Іваном Магдичем та архітектором Дмитром Каденком. В ході зустрічі обговорили концепт майбутнього проєкту, який передбачає будівництво доступного житла для переселенців та для молодих спеціалістів у Хмільнику.
Учасники зустрічі розглянули запроектовану попередньо земельну ділянку по вул. Українця Владислава, на якій є можливість побудувати 132-квартирний житловий будинок. Окреслили першочергові завдання зі сфери землевпорядних та архітектурних робіт, що важливо вирішити до підписання Меморандуму.
«Ми допомагали весь цей час, намагалися створити комфортні умови проживання людям у колективних центрах, але більшість з них розташована на базі дитячих садочків. Усі розуміють, що це тимчасове рішення, адже громаді потрібні садочки також. Саме тому ми розглядаємо співпрацю з Міжнародною організацією з міграції щодо будівництва багатоквартирного будинку для родин-переселенців», - розповідає Сергій Редчик, заступник Хмільницького міського голови.
Програма вже стартувала у 6 західних та центральних областях України та передбачає будівництво нового та реконструкцію наявного житла, куди зможуть заселитися родини на правах доступної оренди. Водночас кошти, отримані з орендної плати мешканців, у майбутньому планується також використовувати для будівництва додаткового житла.
Житловий проєкт реалізовується МОМ за підтримки Німецького державного банку KFW та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
РОДИНІ ПОЛЕГЛОГО ЗАХИСНИКА ОЛЕКСАНДРА ДУБОВОГО З ХМІЛЬНИКА ВРУЧИЛИ ОРДЕН «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)