Сьогодні хмільничани попрощалися з Захисником України Пацанівським Андрієм Анатолійовичем. Прощання з героєм відбулось у центрі Хмільника на площі перед Будинком культури. Сотні хмільничан прийшли провести в останню путь мужнього воїна, який загинув у боях з російськими окупантами 30 квітня 2023 року під час штурму позиції «Черепаха» населеного пункту Бахмут, - повідомляють Життєві обрії.
Під час церемонії прощання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх полеглих захисників, про тих, хто віддав своє життя захищаючи демократичні цінності суверенітет та майбутнє нашої держави.
З прощальною промовою до присутніх та словами щирого співчуття до рідних звернулися заступник міського голови Сергій Редчик, помічник-консультант народного депутата України Петра Юрчишина Андрій Барабан, представник Центру комплектування та соціальної підтримки капітан ЗСУ Олександр Зеленський.
Андрій Анатолійович Пацанівський народився 22 грудня 1985 року в місті Хмільник. Навчався у середній загальноосвітній школі №2.
Після закінчення школи проходив строкову службу в місті Десна Чернігівської області.
Закінчив Жмеринське вище професійне училище та здобув професію провідника, де згодом і працював.
У 2010 році одружився, був дуже хорошим чоловіком та батьком, для батьків був золотим сином, для друзів назавжди залишиться в памʼяті вірним другом і бойовим побратимом.
Під час повномасштабного вторгнення окупанта в Україну, Андрій 16 квітня 2022 року був призваний до лав Збройних Сил України на військову службу по мобілізації.
Мав звання сержанта та був на посаді: стрілець 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу
1 стрілецької роти військової частини А 7339.
Андрій Пацанівський загинув 30 квітня 2023 року під час штурму позиції «Черепаха» населеного пункту Бахмут.
У Андрія залишились дружина Катерина Олександрівна, донька Наталія син Костянтин. Мама та батько.
Вічна памʼять і слава всім тим, хто віддав своє життя за свободу, мир і незалежність Української держави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)