![У Хмільнику попрощались з героєм Віктором Бичком](/system/posts/covers/000/005/056/home/DSC_0528.jpg?1707085781)
Сьогодні хмільничани попрощалися з Захисником України Бичком Віктором Миколайовичем. Прощання з героєм відбулось у центрі Хмільника на площі перед Будинком культури. Сотні хмільничан прийшли провести в останню путь мужнього воїна, який загинув у боях з російськими окупантами 9 січня цього року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Соледар Донецької області, - повідомляють Життєві обрії.
Під час церемонії прощання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх полеглих захисників, про тих, хто віддав своє життя захищаючи демократичні цінності суверенітет та майбутнє нашої держави.
З прощальною промовою до присутніх та словами щирого співчуття до рідних звернулися заступник міського голови Сергій Редчик, помічник-консультант народного депутата України Петра Юрчишина Андрій Барабан, представник Центру комплектування та соціальної підтримки капітан ЗСУ Олександр Зеленський.
Віктор Миколайович Бичок народився 20 березня 1982 року.
У 1988 році пішов до першого класу загальноосвітньої школи I-I ступенів села Голодьки.
Після закінчення школи у 1997 році вступив до Професійно - технічного училища номер 40 міста Хмільника.
Працював у комунальному підприємстві «Хмільникводоканал», далі доля занесла його до міста Києва де Віктор Миколайович виготовляв ковані вироби.
Був призваний до лав Збройних Сил України на військову службу по мобілізації 7 червня 2022 10 аеромобільної роти 4-го аеромобільного батальйону військової частини А 4350.
Вірний військові присязі у бою за нашу Батьківщину виявивши стійкість і мужність в результаті вогневого контакту з противником загинув 9 січня 2023 року в районні населеного пункту Соледар Донецької області.
У Віктора Миколайовича залишилась мама Лідія Федорівна, тато Микола Петрович, брати Іван, Петро та Олександр, донька Софія та син Даніїл.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)