У Хмільнику працює дитяча точка Спільно

У Хмільнику працює дитяча точка Спільно

На базі Хмільницького міського центру соціальних служб функціонує Дитяча точка Спільно. У цьому просторі надається психосоціальна допомога дітям та їхнім сім’ям у складних життєвих обставинах, особливо сім’ям, які мають статус ВПО, - повідомляють у Хмільницькому міському центрі соціальних служб.

У точці Спільно з дітьми постійно працює психолог та фахівець із соціальної роботи. Кожен робочий день насичений подіями та заходами для дітей та їх батьків. Проводяться різні майстер-класи, групові та індивідуальні психологічні консультації.

Працює педагог, який готує дітей до навчання у школі та допомагає виконувати домашні завдання.

Простір дитячої точки Спільно облаштований для потреб дитини: наявні ігри для різного віку, розвиваючі книги та іграшки, різні знаряддя для творчості. А найголовніше – індивідуальний підхід до кожної дитини.

Ознайомитися із діяльністю та заходами дитячої точки Спільно можна за посиланнямwww.facebook.com/profile.php?id=100089912929149

або за телефоном 098 841 06 88 або ж завітати за адресою м. Хмільник, вул. Столярчука, 2

Для довідки:

Проєкт #CПІЛЬНОСоціальніПослуги впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). В Консорціум входять: Українська мережа за права дитини, Partnership for Every Child / Кожній дитині, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО "Соціальна Синергія",Громадська організація "Дніпровська ліга соціальних працівників", Громадська організація «Всеукраїнська організація "Клас".

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

У ХМІЛЬНИКУ ВІДКРИЛИ ЦЕНТР АКТИВНОСТІ ГРОМАДЯН

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини