![У Хмільнику створили Банк речей, у якому можна отримати одяг, взуття, продукти харчування...](/system/posts/covers/000/005/451/home/%D0%BE%D0%B4.jpeg?1707086165)
У Хмільницькій громаді реалізується проєкт “Банк речей: працюємо для людей”. Проєкт має на меті розширення діяльності Банку речей на сільські населені пункти та створення умов для забезпечення ВПО одягом і взуттям. Функціонує він в гуманітарному хабі "Мурашник", - повідомляє Хмільницька міська рада
Місцеві жителі, а також окремі ВПО, приносять різноманітні речі: одяг, взуття, посуд, продукти харчування тривалого зберігання, ліки, меблі, дитячі іграшки тощо, після чого волонтери все це сортують, перебирають, а потім передають ці речі внутрішньо переміщеним особам, а також малозабезпеченим особам громади.
У межах проєкту розпочато виїзні інформаційні зустрічі у старостинських округах для створення каналів комунікації між “Банком речей” та представниками старостатів, збільшення кількості волонтерів, а також проведення їх навчання.
Проєкт “Банк речей: працюємо для людей” виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою та реалізується в рамках проєкту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується Фондом «Освіта для демократії» та ГО «Наше Поділля» за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ХМІЛЬНИКУ РОДИНІ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА ВІКТОРА СОКОЛЮКА ВРУЧИЛИ ОРДЕН "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІІ СТУПЕНЯ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)