У Хмільнику створили Банк речей, у якому можна отримати одяг, взуття, продукти харчування...

У Хмільнику створили Банк речей, у якому можна отримати одяг, взуття, продукти харчування...

У Хмільницькій громаді реалізується проєкт “Банк речей: працюємо для людей”. Проєкт має на меті розширення діяльності Банку речей на сільські населені пункти та створення умов для забезпечення ВПО одягом і взуттям. Функціонує він в гуманітарному хабі "Мурашник", - повідомляє Хмільницька міська рада

Місцеві жителі, а також окремі ВПО, приносять різноманітні речі: одяг, взуття, посуд, продукти харчування тривалого зберігання, ліки, меблі, дитячі іграшки тощо, після чого волонтери все це сортують, перебирають, а потім передають ці речі внутрішньо переміщеним особам, а також малозабезпеченим особам громади.

У межах проєкту розпочато виїзні інформаційні зустрічі у старостинських округах для створення каналів комунікації між “Банком речей” та представниками старостатів, збільшення кількості волонтерів, а також проведення їх навчання.

Проєкт “Банк речей: працюємо для людей” виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою та реалізується в рамках проєкту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізується Фондом «Освіта для демократії» та ГО «Наше Поділля» за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

У ХМІЛЬНИКУ РОДИНІ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА ВІКТОРА СОКОЛЮКА ВРУЧИЛИ ОРДЕН "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІІ СТУПЕНЯ

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

 

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини