Минулої п'ятниці в гуманітарному хабі "Мурашник" відбулося відкриття виставки старовинних фотографій "Хмільник. Місто, якого не знаєш". На виставці представлено 70 фото, на яких зображено наше місто у різні часи, - повідомляють Життєві обрії.
Подивитись на виставку прийшли хмільничани різних поколінь. Ті хто пам'ятає, як змінювалось наше місто з захопленням пригадували, зображені на фото, старі споруди та будинки, згадували імена та прізвища людей, котрі у них проживали. Представники молодшого покоління з захопленням дивились на раритетні фото, намагалися вгадати, що на них зображено та з цікавістю слухали розповіді старших людей.
- У Мурашнику виставка буде проходити до 6 лютого, а далі вона стане мадрівною, тобто буде представлена у різних закладах нашої громади. На даний час уже є кілька запитів провести виставку у школах громади, - розповідає організатор виставки Віталій Дорох.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)