У Хмільницькому районі чоловік намагався дати хабаря поліцейським

У Хмільницькому районі чоловік намагався дати хабаря поліцейським

48-річний мешканець Хмільницького району пропонував поліцейським 100 доларів за непритягнення до відповідальності, - повідомляють Життєві обрії.

Прокуратурою доведено у суді винуватість мешканця Хмільницького району у вчиненні корупційного правопорушення

Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області визнав обґрунтованими доводи прокурора Хмільницької окружної прокуратури та визнав винуватим 48-річного мешканця Хмільницького району Вінницької області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі).

Прокурором доведено, що чоловік з метою уникнення відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння), висловив пропозицію службовим особам – поліцейським сектору реагування патрульної поліції Хмільницького районного відділу поліції  ГУНП у Вінницькій області про надання неправомірної вигоди у сумі 100 доларів США за непритягнення його до відповідальності.

Суд визнав чоловіка винуватим у скоєнні інкримінованого корупційного правопорушення та призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі 17 тис. грн.

На даний час вирок законної сили не набрав.

Хмільницька окружна прокуратура

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

У СЕЛІ ТРИБУХИ НА ВІННИЧЧИНІ ЧОЛОВІК ПІДІРВАВ СЕБЕ ГРАНАТОЮ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини