![У селі Хмільницького району спалахнула пожежа](/system/posts/covers/000/004/233/home/314708079_525308206275407_322822433581908331_n.jpg?1707085068)
Вчора в селі Блажіївка Хмільницького району на горищі, де 93-річна бабуся зберігала сіно зайнялася пожежа, - повідомляють Життєві обрії.
Повідомлення про загоряння на території приватного домоволодіння надійшло до рятувальників 6 листопада о 10:30, - інформують ГУ ДСНС Вінницької області.
Прибувши на місце виклику, бійці ДСНС встановили, що горить горище будівлі на площі 50 кв. м. Саме там, 93-річна власниця зберігала заготовлене на зиму сіно для худоби. На щастя, внаслідок пожежі ніхто не постраждав, однак вогонь встиг знищити три тонни сіна та шиферну покрівлю споруди.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ЦІЄЇ НОЧІ У ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ СПАЛАХНУЛА ПОЖЕЖА
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)