![У селі Війтівці сталася ДТП. 53 - річна водійка збила пішохода](/system/posts/covers/000/005/342/home/359822556_606716628239204_4634560191005822023_n.jpg?1707086042)
15 липня, близько 23.30, у селі Війтівці Хмільницького району 53-річна водійка автомобіля Peugeot здійснила наїзд на пішохода, який йшов біля проїжджої частини, - повідомляють Життєві обрії.
В результаті автопригоди 30-річний пішохід отримав травми. Його доставили до лікарні. Водійка освідувана, вона твереза. Автомобіль поміщено на арештмайданчик, - інформують у Хмільницькому районому відділі поліції.
За цим фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
За таке правопорушення передбачено покарання - до 3 років позбавлення волі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ПОЛІЦІЯ ВІННИЧЧИНИ РОЗШУКУЄ РОСІЯНИНА, ЯКИЙ ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ЗЛОЧИНАХ
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)