![У селі живе одна бібліотека](/system/posts/covers/000/002/458/home/unnamed.jpg?1707083751)
Сьогодні в Україні відзначають День бібліотек. Про те, як живе бібліотека на селі розповідає бібліотекарка з Філіополя Валентина Гринчук.
Філіопіль невелике село. Тут немає ні школи, ні дитячого садочка. Єдиний працюючий заклад – бібліотека.
Історія цього закладу розпочалась у 1967 році. З тих пір, минуло багато часу, з'явилось багато інших джерел інформації, стали доступними радіо, телебачення, інтернет. Незважаючи на це, бібліотека в селі і досі залишається місцем комунікації, джерелом духовності, культури та знань, - переконана сільська бібліотекарка Валентина Гринчук.
- Бібліотека це перший помічник у світі, у професійному становленні, вона є не тільки джерелом інформації, а й місцем цікавого спілкування, - говорить Валентина Анатоліївна.
У Філіопільській сільській бібліотеці Валентина Гринчук працює з 2017 року. На запитання, чому обрала саме цю професію, відповіла, що любить читати, працювати та спілкуватись з дітьми. У Філіопільській бібліотеці є чимало творчо обдарованих користувачів різного віку, які потребують допомоги у пошуках творчого самовираження, прагнуть показати свої роботи, поспілкуватися за інтересами.
- Наш заклад - це те місце у селі, де люди можуть навчатися впродовж усього життя, здобуваючи знання, і необхідні навички. Тут вони отримують доступ до різних джерел достовірної інформації. Тут народжуються ідеї, пишуться проєкти, проходять палкі дискусії та відзначаються успіхи.
Сільська бібліотека – це місце, де не лише зберігаються книжки, це територія, на якій живуть знання, культура, життєвий досвід та мудрість, тут кожний знайде собі затишок і відкриє для себе новий світ, - говорить Валентина Гринчук.
Вікторія Загребельна
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ХМІЛЬНИКУ ПЕРЕВІРИЛИ БАЗАР. ЯКИМИ ВИЯВИЛИСЯ РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРКИ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)