В Хмільницькому районі екскерівнику комунального підприємства оголосили підозру

В Хмільницькому районі екскерівнику комунального підприємства оголосили підозру

Правоохоронці повідомили про підозру колишньому керівнику одного з комунальних підприємств Хмільницького району. За версією слідства, посадовець завдав збитків підприємству під час закупівлі спеціалізованої техніки у 2022 році.

Як повідомили в Хмільницькій окружній прокуратурі, експосадовцю інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену у великих розмірах в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, після проведення тендерної процедури комунальне підприємство уклало договір на закупівлю телескопічного навантажувача. Однак, як встановили правоохоронці, техніка була придбана за ціною, яка більш ніж на 440 тисяч гривень перевищувала її середньоринкову вартість.

Слідчі вважають, що колишній керівник підприємства, використовуючи своє службове становище, діяв всупереч інтересам комунального підприємства, що призвело до значних матеріальних збитків.

У разі доведення вини в суді підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі. Також санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до трьох років.


Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили.

Підписуйтесь на телеграм канал Gazetahm.org
%d0%9f%d0%93%d0%9c %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f

Схожі новини