![В Хмільницькому районі затримали нелюда, який задушив пенсіонерку, а мертве тіло кинув у криницю](/system/posts/covers/000/005/888/home/%D1%82%D1%96%D0%BB%D0%BE.jpeg?1707086589)
Наразі зловмисник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Слідчі повідомили йому про підозру, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Триває досудове розслідування, - повідомляє ГУ НП у Вінницькій області.
За словами т.в.о. начальника Відділення поліції №1 Хмільницького районного відділу Миколи Білаша, повідомлення про зникнення 88-річної місцевої жительки надійшло до поліції ввечері 14 січня від її племінника – будинок жінки був закритий ззовні, а її самої ніде не було. Відразу працівники поліції почали пошуки пенсіонерки. Вони опитували місцевих мешканців, прочісували лісові масиви, перевіряли нежилі домогосподарства. Через кілька годин службовий пес знайшов тіло жінки в колодязі у закинутому домоволодінні за 250 метрів від її будинку.
У загиблої були виявлені тілесні ушкодження, а в її помешканні сліди крові. Судово-медична експертиза показала, що пенсіонерку задушили.
Над розкриттям особливо тяжкого злочину почала працювати слідчо-оперативна група місцевої поліції та обласного главку, криміналісти, оперативники, кінологи, працівники відділу кримінального аналізу.
У результаті проведених слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили особу зловмисника, причетного до вбивства жінки – 60-річного раніше судимого жителя цього ж села, та затримали його за місцем мешкання. Попередньо встановлено, що фігурант задушив пенсіонерку та заволодів належним їй майном.
Дії підозрюваного слідчі кваліфікували за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ З КРИНИЦІ ДІСТАЛИ ТІЛО ЖІНКИ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)