![В Лозні Хмільницького району собака цілий день тримала жінку у заручниках](/system/posts/covers/000/001/576/home/25090.jpg?1707083144)
9 лютого у селі Лозна на Хмільниччині літня жінка не могла вийти цілий день з будинку через дивну поведінку свого собаки. Пес, який перебував біля дверей будинку, став проявляти агресію до господарки, не відходив від дверей, і жінка протягом дня була без води та дров. Запідозривши, що у тварини може бути сказ, вона викликала ветеринарів.
Як повідомляють у ГУ Держпродспоживслужби в області, спеціалісти Хмільницької районної державної лікарні ветеринарної медицини прибули на місце події та звільнили потерпілу.
Спеціалісти обстежили собаку, вона виявилась здоровою. У господарстві жінки був не один пес, усіх ветеринари вакцинували від сказу. А власниці розповіли про правила утримання домашніх тварин і поводження з ними, а також - методи профілактики сказу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В УЛАНОВІ НА СНИВОДІ ОБЛАШУТУВАЛИ КАТОК
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)