![В Уланівській громаді знову страшна втрата. "На щиті" додому повертається Сергій Кочура](/system/posts/covers/000/006/075/home/%D0%9A%D0%BE%D1%87%D1%83%D1%80%D0%B0_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B8%CC%86_%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B3%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BB_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1710509975)
Знову страшна втрата у нашій громаді! Сьогодні, 15 березня 2024, до свого рідного дому повертається Сергій Юрійович Кочура, житель села Уланів. Йому було лише 22 роки, - повідомляє Уланівська сільська рада.
- Просимо жителів громади, орієнтовно о 21.00 год., гідно зустріти «живим коридором».
Маршрут буде здійснюватися через с. Зозулинці – с. Уланів.
Прощання відбудеться 16 березня в рідному домі.
Сільський голова разом із депутатським корпусом, виконавчим комітетом, апаратом сільської ради, старостами, жителями громади висловлюють щире співчуття рідним та близьким Захисника України, - йдеться у повідомленні.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)