Віруючих закликають «спасатись» від вакцинації у Хмільнику

Віруючих закликають «спасатись» від вакцинації у Хмільнику

"Хмільник має стати центром захисту вірян від примусової вакцинації", - така інформація почала поширюватися серед православних християн УПЦ МП, - повідомялють Життєві обрії з посиланням на Вінниця.Info.

На Вінниччині серед православних християн УПЦ МП з'явилися чутки, що нібито з початку грудня «всіх поголовно» будуть вакцинувати із залученням поліції, тому необхідно покидати домівки і «спасатись» в Хмільнику.

На такі заклики відреагував митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, який назвав шахраями людей, які закликають вірян залишати роботу і домівки.

«…почали діяти шахраї, які, прикриваючись неіснуючим благословінням «Почаївських старців», закликають віруючих залишати домівки, звільнятись з роботи, та оселятись на приватній території у місті Хмільник, мотивуючи свої дії необхідністю рятуватись від «вакцинації, яка з початку грудня стане примусовою».

Втім, жодного благословіння на свої дії згадані особи не мають ані від братії Почаївської лаври, ані від духовенства Троїцького Браїлівського жіночого монастиря.

Закликаю духовенство проявляти увагу та пильність, аби ніхто з парафіян не став жертвою шахраїв.

«Нагадую, що питання вакцинації не є таким, що стосується віри та спасіння і знаходиться виключно в полі власного вибору та відповідальності кожної людини.

Застерігаю духовенство і вірних від спілкування з шахраями, оскільки їх діяльність є антицерковною. За офіційною інформацією звертайтесь до настоятелів місцевих храмів єпархії, благочинних та в єпархіальне управління», - зазначено в повідомленні митрополита Вінницького і Барського Варсонофій,

Як стало відомо інформація про необхідність «спасіння» шириться між віруючими УПЦ МП ніби то від «старців».

Люди між собою передають повідомлення про те, що «спасуться» лише ті, хто буде в 15 кілометрах від Почаєва, але поки що «базу» облаштовують в Хмільнику, де нібито живе один з монахів общину.

Вони один одного переконують в тому що з 8 грудня біля кожної хати будуть поліцейські з лікарями робити вакцини, а невакциновані люди не зможуть навіть за «комуналку» платити. Тому закликають один одного тікати і спасатись у Хмільнику.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

НА ВІННИЧЧИНІ ТАЄМНИЧО ЗАГИНУЛО ПОНАД 100 ЛЕБЕДІВ

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини