![Юних хмільничан запрошують взяти участь у Всеукраїнському дистанційному фотопроєкті](/system/posts/covers/000/001/678/home/156806153_774050093542586_7979378336783661130_n.jpg?1707083199)
Розпочався прийом заявок на Всеукраїнський дистанційний фотопроєкт «ТОР 50 найкрасивіших дітей України 2021». Заявки приймаються до 21 березня. Участь у конкурсі можуть взяти діти віком від 1 до 16 років. Умови участі організатори надсилають в особисті повідомлення Viber або у Messenger. Номер їхнього вайбера: 0661147027. Вимоги до фотографії можна прочитати перейшовши запосиланням: https://www.facebook.com/KidsUkr/
Усі учасники проєкту будуть висвітлені на офіційній сторінці у фейсбуці, а також незалежно від перемоги отримають статуетку та диплом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В ХМІЛЬНИКУ ВІДКРИВСЯ НОВИЙ МАГАЗИН ROMAX. МЕБЛІ ROMAX ПЕРЕВІРЕНІ ЧАСОМ, ВОНИ КРАСИВІ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІ.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)