![З 1 квітня на Вінниччині вступає в дію весняно-літня нерестова заборона](/system/posts/covers/000/001/700/home/11.jpg?1707083214)
З метою забезпечення охорони та збереження у належному стані середовища існування, шляхів міграції та місць природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах у районі діяльності Вінницького рибоохоронного патруля встановлюється весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів у нерестовищах. Про це повідомляє Управління Державного Агентства рибного господарства у Вінницькій області.
Згідно до Наказу встановлюються наступні терміни заборони вилову водних біоресурсів:
- у річках та їх притоках з 1 квітня по 20 травня (включно);
- у водосховищах, озерах, ставках з 1 квітня по 09 червня (включно);
(за винятком ізольованих природних або штучно створених водних об’єктів, наданих у користування для потреб аквакультури);
- у р. Дністер з усіма притоками з 1 квітня по 10 червня (включно);
- вилов раків у всіх рибогосподарських водоймах з 1 квітня по 09 червня (включно).
Крім того, в управлінні зазначають, що під час нересту забороняється використання плавзасобів (човнів) у визначених місцях нересту, промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення змагань зі спортивного рибальства, а також днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.
На період встановлених обмежень рибалкам дозволяється любительське рибальство до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у місцях, визначених у переліку та на інших водоймах в адміністративних межах населених пунктів.
Вінницьким рибоохоронним патрулем розроблена інтерактивна карта місць, відкритих для любительського рибальства з берега в межах Вінницької області, з якою можна ознайомитись на сайт Управління рибного господарства - https://vn.darg.gov.ua/_karta_dozvolenih_diljanok_0_0_0_1818_1.html
В Управлінні звертаютьсяся до громадян бути свідомими і не порушувати правил любительського та спортивного рибальства, та закликають в разі виявлення випадків незаконного вилову водних біоресурсів телефонувати на «гарячу лінію» Вінницького рибоохоронного патруля за телефонами: (068) 018-37-52 та (073) 004-86-06.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ТЕРМІНОВО! В УКРАЇНІ МОЖУТЬ ВВЕСТИ ПОВНИЙ ЛОКДАУН
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)