Заступниця обласного прокурора Катерина Шевцова проведе особистий прийом громадян у Хмільнику

Заступниця обласного прокурора Катерина Шевцова проведе особистий прийом громадян у Хмільнику

18 жовтня у Хмільнику відбудеться особистий прийому громадян заступником керівника  Вінницької обласної прокуратури Шевцовою Катериною Володимирівною. 

Прийом громадян відбудеться в  приміщенні Хмільницької  окружної прокуратури за адресою: вул. Чорновола В’ячеслава, 34 з 10 години до 13  години.

Запис на особистий прийом буде здійснюватись за телефоном:  (04338) 2-23-87 в період часу з 9 по 13 жовтня, з 10 години  до 17 години.

В разі неможливості прибуття до приміщення Хмільницької окружної  прокуратури за адресою: вул. Чорновола В’ячеслава, 34, м. Хмільник, проведення особистого прийому можливо за допомогою  відеоконференц - та /або скап-зв’язку з приміщень Козятинського відділу  Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Січових Стрільців, 40  м. Козятин та Калинівського відділу Хмільницької окружної  прокуратури за адресою: вул. Вадима Нестерчука, 39 м. Калинівка.

Під час попереднього запису на особистий прийом необхідно надати  прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за  якою громадянам може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за  бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв’язку, а також  повідомити суть порушеного питання. 

Хмільницька окружна  прокуратура

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

У ХМІЛЬНИКУ МАТИ ТРИМАЛА СИНА НА ЛАНЦЮГУ, БИЛА ЙОГО ТА МУЧИЛА

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

 

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини