8 хмільницьких випускників склали НМТ на 200 балів

8 хмільницьких випускників склали НМТ на 200 балів

За результатими проведення Національного мультипредметного тесту 8 випускників хмільницьких ліцеїв склали «на відмінно», - повідомляє Хмільницька міська рада.

Абсолютний максимум на дистанції набутих знань досягнули:

Микола ЮРЧИШИН - випускник Ліцею №1 міста Хмільника - 200 балів із англійської мови та історії України;

Олександр ВОЙТЕНКО - випускник Ліцею №2 міста Хмільника - 200 балів з історії України;

Максим ВЛАСЮК - випускник Ліцею №3 міста Хмільника - 200 балів із математики;

Євгеній БАБІЙ - випускник Ліцею №3 міста Хмільника - 200 балів із англійської мови;

Вікторія АНДРОЩУК - випускниця Ліцею №4 міста Хмільника - 200 балів із англійської мови;

Андрій ВИХРИСТЮК - випускник Ліцею №4 міста Хмільника - 200 балів із англійської мови;

 Майя СІРІВЛЯ - випускниця Ліцею №4 міста Хмільника- 200 балів із англійської мови;

Анастасія БУБЛИК - випускниця Ліцею №4 міста Хмільника - 200 балів із математики.

Вітаємо учнів з особистим успіхом та дякуємо педагогам, які добре навчали.

 

Підписуйтесь на телеграм канал Gazetahm.org
%d0%9f%d0%93%d0%9c %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f

Схожі новини