
За результатими проведення Національного мультипредметного тесту 8 випускників хмільницьких ліцеїв склали «на відмінно», - повідомляє Хмільницька міська рада.
Абсолютний максимум на дистанції набутих знань досягнули:
Микола ЮРЧИШИН - випускник Ліцею №1 міста Хмільника - 200 балів із англійської мови та історії України;
Олександр ВОЙТЕНКО - випускник Ліцею №2 міста Хмільника - 200 балів з історії України;
Максим ВЛАСЮК - випускник Ліцею №3 міста Хмільника - 200 балів із математики;
Євгеній БАБІЙ - випускник Ліцею №3 міста Хмільника - 200 балів із англійської мови;
Вікторія АНДРОЩУК - випускниця Ліцею №4 міста Хмільника - 200 балів із англійської мови;
Андрій ВИХРИСТЮК - випускник Ліцею №4 міста Хмільника - 200 балів із англійської мови;
Майя СІРІВЛЯ - випускниця Ліцею №4 міста Хмільника- 200 балів із англійської мови;
Анастасія БУБЛИК - випускниця Ліцею №4 міста Хмільника - 200 балів із математики.
Вітаємо учнів з особистим успіхом та дякуємо педагогам, які добре навчали.
Поділитися:
Схожі новини












