![До уваги отримувачів державних допомог!](/system/posts/covers/000/004/455/home/5e1d98095cc49447065876.jpeg?1707085271)
30 листопада 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 15.11.2022 р.№1320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій».
Урядовим документом внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р.№214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану», а саме:
- надання державних соціальних допомог, які було призначено раніше, продовжується на період введення воєнного стану особам, які проживають на території територіальних громад, включених до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).
Особам, які не проживають на території територіальних громад, включених до переліку, строк виплат державних соціальних допомог продовжується до 31 грудня 2022 р.(включно).
У разі виключення територіальної громади із переліку державні соціальні допомоги продовжують виплачуватися протягом місяця, в якому територіальну громаду виключено з переліку, та протягом наступного місяця після її виключення. При цьому кошти державних соціальних допомог, виплачені отримувачам під час воєнного стану до моменту подання ними нових заяви та документів, не підлягають поверненню.
У разі, коли у період введення воєнного стану виявлено відомості та /або отримано інформацію, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на отримання державної соціальної допомоги та на визначення її розміру, виплата державної соціальної допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому виявлено відомості та / або отримано інформацію.
Отримувачам допомог, яким виплати були продовжені автоматично, необхідно після 1 січня 2023 року звернутися до Управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради для переоформлення допомог.
За інформацією Управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ХМІЛЬНИКА ЗАСТЕРІГАЮТЬ ГРОМАДЯН ВІД ШАХРАЙСЬКИХ СХЕМ
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)