Гроші дівчинка збирала для поїздки на екскурсію у Львів, але коли побачила у соцмережах, що військові 20 окремої бригади спеціального призначення проводять збір для купівлі спеціального обладнання, без вагань, вирішила віддати зібрані кошти нашим захисникам.
- Я люблю ЗСУ, військові нас захищають, навіть помирають за нас, тому я вирішила гроші, які відкладала на поїздку до Львова, витратити на збір для того дяді-військового, якого я бачила на відео,- говорить Маруся Крепка передаючи волонтерам 5 тисяч 683 гривні.
Усі ці кошти учениця 2-А класу четвертої школи збирала довго: колядувала, щедрувала, мала приємні «бонуси» від бабусь та дідусів, від мами і тата. Проте дізнавшись, що наші захисники потребують допомоги, Маруся сама попросила батьків передати кошти на важливий збір.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ХМІЛЬНИЧАНКА АННА ЗАГОРОДНЯ СТАЛА ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ ФОТОКОНКУРСУ "МОЯ УКРАЇНА"
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)