![Дві учениці першої школи Хмільника стали кращими юними дослідницями Вінницької області](/system/posts/covers/000/006/188/home/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2024-04-18_09-38-10-424.jpg?1713434489)
Дві учениці Ліцею №1 міста Хмільника посіли перші місця в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт «Юний дослідник», який прорходив у березні-квітні, - повідомляють Життєві обрії.
Бевз Христина, учениця 5 В класу , стала першою в номінації «Здоровʼя людини», а Шпіхернюк Діана, учениця 6 А класу перемогла в номінації «Краєзнавство».
Наразі дівчатка та їх наставниці учителька біології Ольга Кулініч та учителька географії Тетяна Колісник готують презентаційні матеріали та продовжують роботу для підготовки до фінального етапу , який відбудеться в травні в Національному еколого-натуралістичному центрі м. Києва.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)