Двоє спортсменів з Вінниччини стали чемпіонами Кубку світу з самбо

З 22 по 24 лютого у м. Ларнака (Кіпр) пройшов етап Кубку світу серед молоді і дорослих з боротьби самбо. У змаганнях взяли участь представники 14-ти країн, серед яких українська збірна здобула командну перемогу, - повідомляють Життєві обрії з посиланням на Вінницьку ОВА.

Вінниччину представляли Владислав Кирилюк (родом з Іллінців) та Петро Давиденко (родом з Оратова) - майстри спорту України з дзюдо та самбо, багаторазові призери та переможці змагань, чемпіонатів, кубків всеукраїнського та міжнародного рівнів,

Спортсмени у своїй ваговій категорії здобули першість у всіх поєдинках, ставши переможцями етапу Кубку світу серед дорослих. Вони здобули золоті медалі до загальної командної скарбнички: