![Ім'я Дмитра Лукова пропонують занести до Книги пошани та пам’яті «Гордість Хмільника»](/system/posts/covers/000/005/729/home/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0_2023-11-22_%D0%BE_15.04.35.png?1707086435)
Управління освіти, молоді та спорту звернулося з клопотанням до Хмільницької міської ради про занесення до Книги пошани та пам’яті «Гордість Хмільника» ім'я Лукова Дмитра Стаховича, - повідомляє Хмільницька міська рада.
Луков Дмитро Стахович народився в селі Куманівці Хмільницького району Вінницької області 2 листопада 1948 року.
У 1971 році закінчив Вінницький педагогічний інститут за спеціальністю «вчитель математики», після чого розпочав педагогічну діяльність спочатку в Куманівецькій восьмирічний школі, а згодом був призначений на посаду вчителя математики в середню школу №1 м.Хмільника.
З 1974 по 1989 роки займав різні посади в Хмільницькому районному, а згодом у міському комітеті партії, був заступником голови виконкому Хмільницької міської ради народних депутатів, головою міської планової комісії.
З 1989 року по 2002 рік – директор середньої школи №3 м. Хмільника.
Під його керівництвом здійснено перебудову приміщення школи, приведено в належний вигляд класні кімнати, коридори, прилеглу територію. Дмитро Стахович постійно сприяв зміцненню матеріально-технічної бази закладу.
За роки керівництва школою Дмитро Стахович двічі був нагороджений знаком «Відмінник освіти України» (1994, 2007 роки), заохочувальною відзнакою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» (2008 рік). Має педагогічне звання «старший вчитель».
З 19 серпня 2002 року Дмитро Стахович очолив спочатку відділ освіти Хмільницької міської ради, а з 2005 року – міське управління освіти.
Як очільник управління освіти застосовував демократичний стиль керівництва, забезпечував створення у колективі сприятливого соціально – психологічного клімату, формування стратегії його роботи.
Маючи значний педагогічний стаж, систематично і цілеспрямовано працював над вдосконаленням свого професійного рівня.
Рішенням виконавчого комітету Хмільницької міської ради від 26.11.2003 року №425 Луков Д.С. нагороджений Почесною грамотою виконкому Хмільницької міської ради.
У 2005 році під його керівництвом освітню галузь міста занесено на міську Дошку пошани.
Дмитро Стахович був депутатом Хмільницької міської ради 21, 22 та 6 скликань, членом виконавчого комітету Хмільницької міської ради 5 скликання, входив до складу членів колегії Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.
З лютого 2008 року рішенням міської ради затверджений на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
З листопада 2008 року Дмитро Стахович перебуває на заслуженому відпочинку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ В ХМІЛЬНИКУ ПРОЙШЛА ХОДА ЄДНОСТІ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)