![Хмільничан вкотре закликають не ігнорувати сигнал "Повітряна тривога"](/system/posts/covers/000/003/680/home/o_1fuds82l61b661ck3dn4ib4vd51k.jpeg?1707084635)
Хмільницька міська рада вкотре закликає хмільничан не ігнорувати сигнал «Повітряна тривога», - повідомляють Життєві обрії.
З 24 лютого сирени сповіщають українців про повітряну тривогу та закликають жителів міст, селищ та сіл якомога швидше пройти в укриття. Об’єкти критичної інфраструктури, заклади охорони здоров’я, місця із масовим перебуванням людей і житлові будинки є ворожою ціллю для держави-терориста.
Ворог виснажує нас, залякує, і робить усе, щоб деморалізувати наш відчайдушний опір.
Ми у жодному разі не маємо боятися, але водночас, ми маємо бути обачними і обережними, коли є реальна загроза життю. Саме для цього працює система оповіщення, яку ми усі називаємо «Тривога».
Запам’ятайте!!! Точне місце, куди може влучити ракета чи який населений пункт атакує літак – визначити не можливо. Тому щоразу, коли лунає сигнал повітряної тривоги, ми закликаємо усіх громадян спускатися у найближче укриття та пам’ятати про правило «двох стін».
У міській раді знову нагадують:
- Попередження для жителів громади лунає по системі оповіщення через гучномовці.
- Повідомленння дублюється на Viber Оповіщення Хмільницька громада
https://invite.viber.com/?g2=AQAw%2BkSsg2QPp07NHVYGiNA0LJDrwvI2q6VTRtAR6W2NQH8FsQyGJb%2F3vg7apRUU - Також Ви можете завантажити застосунок "Повітряна тривога", який сповіщає про початок та закінчення повітряної тривоги у регіонах України.
https://bit.ly/3hFOqbC
Бережіть себе та рідних! Не давайте ворогу шансів збільшити кількість жертв цієї війни! Дбайте про свою безпеку! Так ми наближаємо нашу спільну перемогу!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ХМІЛЬНИКУ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ СЕРГІЄМ ШУРКОМ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)