![Хмільничанин приїхав до родичів у село та викрав у сусідки телефон](/system/posts/covers/000/004/262/home/thumb_30469_800_600_0_0_auto.jpg?1707085089)
Вчора у Хмільницькому районі поліцейські розшукали двох крадіїв телефонів, - повідомляють Життєві обрії.
Із заявою про крадіжку мобільного телефону до поліції звернулась 34-річна жителька Уланівської територіальної громади. Зі слів потерпілої, телефон вона залишила в альтанці на власному подвір’ї, звідки його викрали.
В ході проведення розшукових заходів в поле зору працівників поліції потрапив раніше судимий за майнові злочини 40-річний мешканець Хмільника. Чоловік приїжджав до родичів у село, в якому проживає потерпіла. У скоєному він зізнався. Мобільний телефон заявниці у нього поліцейські вилучили.
Того ж дня до поліції звернувся 45-річний мешканець Козятина. Чоловік розповів, що відсутність свого мобільного телефону він виявив напередодні ввечері.
Під час виїзду на місце події працівники Відділення поліції № 2 Хмільницького районного відділу поліції з’ясували, що у потерпілого гостював його 34-річний знайомий, місцевий житель. Він й потрапив під підозру поліцейських.
Скориставшись відсутністю у кімнаті власника помешкання, зловмисник забрав його мобільний телефон та через деякий час пішов додому. У скоєному чоловік зізнався. Речовий доказ у нього вилучено за місцем проживання.
За цими фактами слідчими розпочаті розслідування.
Крадіям загрожує до 8 років позбавлення волі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У СЕЛІ КРИВОШИЇ ХМІЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧОЛОВІК ПОБИВ ДО СМЕРТІ РІДНУ МАТІР ТА ВТІК ДО ЛАДИЖИНА
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)