Кіборг Дмитро Скляров святкував би свій 39 день народження. Його пам`ять вшанували учні ліцею

Кіборг Дмитро Скляров святкував би свій 39 день народження. Його пам`ять вшанували учні ліцею

Вчора, учні Журавненського ліцею вшанували пам`ять загиблого земляка, учасника АТО, кіборга Дмитра Склярова. 27 липня він святкував би свій 39 день народження, - повідомляють Життєві обрії.

Україна народила багатьох людей, яким не байдужа доля їхньої родини, їхнього села, Батьківщини. Саме такі люди пішли захищати рідний край. Дмитро вирізнявся хоробрістю, боротьбою за справедливість, допомогою іншим. Він брав участь у миротворчій місії в Республіці Ірак. Скляров Дмитро Сергійович героїчно загинув на Сході країни під час оборони Донецького аеропорту, - йдеться у повідомленні Хмільницької міської ради.

Указом Президента України № 461/2015 від 31 липня 2015 року, "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Учні ліцею вшанували пам'ять загиблого героя хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіальної дошки біля центрального входу закладу та на могилу нашого захисника.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Дмитра. Вічна пам’ять і слава йому! Вічна пам’ять і слава всім тим, хто віддає своє життя за свободу, мир і незалежність України.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

У ХМІЛЬНИКУ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ СЕРГІЄМ ШУРКОМ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини