![Компанія МХП підбила підсумки корпоративного волонтерства за 2022 рік](/system/posts/covers/000/004/644/home/%D0%93%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B8%CC%86_%D1%85%D0%B0%D0%B1_%D1%83_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D1%963.png?1707085428)
У 2022 році до корпоративного волонтерського руху МХП долучилися 2383 працівників компанії. Це – на 35 % більше ніж у попередній, 2021 рік. Тоді показник унікальних волонтерів становив понад 1700 людей. Натомість 2022 року фактично кожен 11-й співробітник брав участь у волонтерських проєктах МХП та благодійного фонду “МХП – Громаді”. Причиною росту волонтерських активностей стало повномасштабне вторгнення росії та нові виклики, до подолання яких і долучалися працівники МХП.
Дещо змінилися й самі активності. До вже щорічних традиційних Днів донора МХП, прибирань територій та висаджування дерев, підтримки незахищених верств населення, підготовки подарунків до свят додалися робота в гуманітарних штабах, формування та розвезення продуктових наборів, виготовлення тушонок і маскувальних сіток, допомога мобілізованим колегам, ВПО й всім, хто її потребує, організація численних фандрейзингових подій та багато інших.
“Торік у компанії змінився підхід до поняття корпоративних активностей. Була розроблена Політика з корпоративного волонтерства. Вона дає всім працівникам компанії розуміння, наскільки на рівні цінностей волонтерство підтримується в МХП. Водночас ми долучалися до проєктів не тому, що нас попросили чи це в тренді – люди самі ініціювали, брали відповідальність на себе, розпочинали проєкти в тих напрямах, де бачили власну можливість допомогти, а їх підтримувало керівництво та інші колеги. Сьогодні волонтерство не лише знижує рівень стресу й дозволяє впорядкувати емоції, але ще й гуртує, посилює віру в майбутнє й завтрашній день. Тож 2023-го ми однозначно продовжимо підтримувати колег у їхньому прагненні робити добрі справи та об’єднуватися заради цього”, – коментує Павло Мороз, директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності.
Серед найчисельніших проєктів, які підтримали працівники МХП, стали:
- Толоки – 974 співробітники,
- День донора МХП – 635 працівників,
- Подарунки дітям до Нового року та Св.Миколая – 311 людини,
- Виготовлення тушонок – 145 осіб,
- Гуманітарний хаб в офісі МХП у Києві – 113 співробітників.
Загалом кількість волонтерських залучень становила понад 4 тисячі. Тобто люди волонтерили не в одному, а в кількох проєктах: приміром, здавали кров та долучалися до роздачі гуманітарної допомоги чи ініціювали висадку картоплі разом з колегами для місцевих ВПО.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ЛІКАРНЯ В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ОТРИМАЛА ГЕНЕРАТОР ВІД ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
У ВЕЛИКОМУ МИТНИКУ ВІДКРИЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СТАНЦІЮ. ЦЕ ОДНА З НАЙКРАЩИХ СТАНЦІЙ ВІННИЧЧЧИНИ
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)