На 10 років до в'язниці "загримів" житель Уланова на Вінниччині за вбивство тещі

На 10 років до в'язниці "загримів" житель Уланова на Вінниччині за вбивство тещі

40-річного зловмисника працівники поліції затримали 2 лютого 2020 року на місці вчинення злочину в селі Уланів Хмільницького району. Злочинець цеглиною кілька разів вдарив по голові родичку, з якою він мав тривалі неприязні стосунки. Травми, отримані жінкою, виявились несумісні з життям. Про це повідомляє пресцентр ГУ НП у Вінницькій області.

ВБИВСТВО НА ВІННИЧЧИНІ. В УЛАНОВІ ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА ЗА ВБИВСТВО ТЕЩІ

Під час розслідування кримінального провадження слідчі провели всі необхідні процесуальні дії, для того щоб суд міг об’єктивно розглянути матеріали справи та прийняти об’єктивне рішення.
Слідством встановлено, що 1 лютого ввечері між зловмисником та потерпілою виникла суперечка. Під час з'ясування стосунків з родичкою, чоловік декілька разів її вдарив кулаком. Після того, як конфлікт вичерпався, вони лягли спати. Наступного дня, близько 6 години ранку, коли потерпіла вийшла на вулицю, слідом за нею пішов і зять.  Він чекав нагоди, щоб вчинити злочин. Поки родина зловмисника спала у будинку, він цеглою кілька разів наніс удари по голові жінці, від яких вона померла.
Колегія судів Вінницького міського суду визнала підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) та призначила йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

15 РОКІВ ТЮРМИ ЗА ЖОРСТОКІ ВБИВСТВА ОТРИМАВ ХМІЛЬНИЧАНИН

В ХМІЛЬНИКУ СУДИЛИ ХУЛІГАНІВ

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини