![На віче в Хмільнику попрощалися з 26-річним захисником України Владиславом Кривоконем](/system/posts/covers/000/006/144/home/photo_2024-04-06_16.05.06.jpeg?1712410056)
Сьогодні хмільничани попрощалися з Захисником України Владиславом Кривоконем. Прощання відбулось у центрі Хмільника на площі перед Будинком культури, - повідомляють Життєві обрії.
Сотні хмільничан вийшли провести в останню путь мужнього воїна, який віддав життя захищаючи Україну біля населеного пункту Нове Краматорського району Донецької області.
Похоронна процесія вирушила від домівки Владислава Кривоконя до Будинку культури. Аби попрощатися з Героєм на вулиці вийшли сотні хмільничан, вони ставали на коліна, подумки дякуючи воїну за мирне небо, віддавали шану та висловлювали співчуття родині.
Прощання з Владиславом Кривоконем відбулось у центрі Хмільника на площі перед Будинком культури. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх полеглих захисників, про тих, хто віддав своє життя захищаючи демократичні цінності суверенітет та майбутнє нашої держави.
З прощальною промовою до присутніх та словами щирого співчуття до рідних звернулися Керуючий справами виконкому міської ради Сергій Маташ, помічник-консультант народного депутата України Петра Юрчишина Андрій Барабан, представник Збройних сил України капітан Старков та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ міста Хмільник протоієрей Олексій Бачинський.
У воїна залишилась мама Людмила Миколаївна, брат Артур, сестра Анастасія, донька Ангеліна та двоє синочків - Артем і Богдан.
Кривоконь Владислав Русланович народився 1 листопада 1997 року в місті Хмільник. У дитинстві був кмітливим, веселим і сміливим, полюбляв постувати. Після закінчення школи Nº2 у Хмільнику, з 2015-го по 2018-й роки навчався у Вінницькому професійно-технічному художньому училищі №5.
У 2018 році одружився. Мав трійко маленьких діточок - доньку Ангеліну та двох синочків - Артема і Богдана. Владислав працював на цегельному заводі, їздив на заробітки за кордон, востаннє працював на станції з технічного обслуговування. Рідні Владислава назавжди запамʼятають його енергійною, життєрадісною та люблячою людиною.
Вічна памʼять і слава йому! Вічна памʼять і слава всім тим, хто віддав своє життя за свободу, мир і незалежність Української держави.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)