![На війні загинув житель села Семки Віктор Мазур](/system/posts/covers/000/004/756/home/photo_2023-02-18_10.02.33.jpeg?1707085520)
На війні з окупантами загинув мешканець села Семки Війтівецької громади Хмільницького району Мазур Віктор Леонідович, - повідомляють Життєві обрії.
3 лютого Війтівецьку громаду вчергове сколихнула трагічна звістка з фронту.
Виконуючи свій військовий обов’язок загинув санітар – радіотелефоніст медичного пункту 1 стрілецького батальйону військової частини А 7015 Віктор Мазур.Трагічна подія сталася у селі Дмитрівка Ізюмського району Харківської області.
Завтра планується доставити тіло загиблого Героя до громаду. Про час обіцяють повідомити додатково. Прохання до мешканців громади гідно зустріти воїна – захисника.
Похорон Віктора Мазура відбудеться в селі Семки. Поминальна панахида за загиблим буде звершена за адресою: вулиця Лесі Українки, 32. Про дату та час поховання обіцяють повідомити додатково.
Вічна памʼять Захиснику України!
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)