![На Вінниччині погіршення погодних умов. Водіїв закликають бути обережними та дотримуватися ПДР](/system/posts/covers/000/004/675/home/71.jpg?1707085454)
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території Вінницької області погіршення погодних умов, - повідомляють Життєві обрії.
1 лютого: Хмарно з проясненнями. Вночі часом сніг, вдень часом опади. На дорогах місцями ожеледиця. Вдень місцями ожеледь. Вітер 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі 0-5° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.
ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху та за можливості утриматись від поїздок.
Пам'ятайте, що в умовах економного споживання електроенергії та несприятливих погодних умов значно знижується видимість на автомобільних дорогах.
Сьогодні за участю заступника Начальника ОВА Олександра Піщика відбулась оперативна нарада з питань безпеки руху транспорту на автошляхах Вінниччини в умовах сьогоднішнього ускладнення погодних умов.
У засіданні взяли участь представники профільних силових структур, цивільного захисту, а також дорожники, фахівці екстреної медичної допомоги.
ДСНС України у Вінницькій області підтвердило готовність до виникнення і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, в тому числі з великогабаритним транспортом на автомобільних шляхах. Водночас є необхідність залучення органів місцевого самоврядування до активної співпраці.
Варто зазначити, що в області чергує близько 100 бригад екстреної медичної допомоги, в тому числі поблизу Пунктів Незламності. Крім цього, працюють додаткові екіпажі патрульної поліції з метою моніторингу ситуації на дорогах.
Під час засідання представники дорожних служб підтвердили готовність до сьогоднішніх погодних умов – технікою та матеріалами забезпечені.
У разі виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у межах області, зателефонуйте черговому. Вам обов'язково нададуть допомогу!
Черговий диспетчер Підприємства: +38 (098) 056-07-00, +380 (432) 56-07-07, +380 (0432) 56-00-93.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО" ОПУБЛІКУВАЛИ ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СВІТЛА НА ПОЧАТОК ЛЮТОГО
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)