Напився, бився і кусався. П'яний дебош на Вінниччині...

Напився, бився і кусався. П'яний дебош на Вінниччині...

Неадекватна поведінка нетверезих водіїв дивує і навіть лякає. На Вінниччині останнім часом випадки з проявами агресії та втечі від правоохоронців таких водіїв збільшилися. 
Нещодавно ми повідомляли про "родео", яке влаштував поліцейським п'яний тракторист із Сьомаків. А вже нині Вінниччина обговорює випадок із побиттям працівника поліції неадекватним водієм, який, крім цього, ще й вкусив правоохоронця за палець... 

"Подія сталась 14 грудня близько 20 години  на  грунтовій дорозі  поблизу с. Жабелівка Вінницького району.  Під час документування  поліцейськими групи СРПП Віннницького районного відділення поліції водія автомобіля ВАЗ-2104, який перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння, нетверезий пасажир цього автомобіля вчинив протиправні дії відносно поліцейського. Він розбив службовий планшет правоохоронця та зірвав боді-камеру з однострою поліцейського,  повідомляють Життєві обрії з посиланням на Відділ комунікації поліції
Вінницької області

Під час  затримання та застосування до агресивного чоловіка кайданків, останній завдав ударів по обличчю поліцейського та вкусив його за палець.

Такі дії містять ознаки кримінального правопорушення, передбаченого  ч.2 ст.345  КК України ( насильство щодо працівника правоохоронного органу). Такий злочин карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

22-річного зловмисника, мешканця Вінницького району затримано в процесуальному порядку згідно ст.208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

На водія автомобіля складено адміністративний протокол за керування автомобілем у нетверезому стані згідно ст.130 КУпАП". 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОСТРІЛАМИ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗУПИНЯЛИ П'ЯНОГО ТРАКТОРИСТА В СЬОМАКАХ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В СЕЛІ БІЛЯ ХМІЛЬНИКА ПЕТАРДА ВИРВАЛА ПЕРЕДНЮ ПАНЕЛЬ ФОЛЬЦВАГЕНА, ПОДУМАТИ СТРАШНО, ЩО БУДЕ ЯК ТАКА ПЕТАРДА РВОНЕ У РОТІ

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини